Studio180stopni

trening personalny


Trening personalny jest kierowany do osób, które chcą osiągnąć zauważalne efekty ćwiczeń w możliwie krótkim czasie. Mogą to być osoby, które nie ćwiczą lub takie, które trenują regularne ale bez widocznych rezultatów. Trening personalny to trening szyty na miarę. Nieważne, czy chcesz spalić tkankę tłuszczową czy poprawić swoje wyniki, bo trenujesz wyczynowo – nasi trenerzy dostosują trening specjalnie do Ciebie.

Pierwsza wizyta w studiu będzie trwać około 1 godziny. Trener personalny poprowadzi z Tobą konsultację, podczas której poznamy Twoje oczekiwania, opowiesz nam o przebytych kontuzjach i doświadczeniu sportowym. Kolejnym krokiem jest wyznaczenie celu. Pod konkretny cel ustalany jest program treningowy oraz optymalna liczba treningów do jego osiągnięcia. Na pierwszym treningu sprawdzana jest sprawność fizyczna i analiza sylwetki.

ZAPRASZAMY

TRENINGI PERSONALNE, SZKOLENIA DLA OSÓB PRYWATNYCH I FIRM, KOMPLEKSOWA OPIEKA W ZAKRESIE ŻYWIENIA WSPÓLNIE Z KATERINGIEM BONAFIT.PL ORAZ SUPLEMENTACJI Z VITAMINSHOP PIOTRKÓW