Studio180stopni

O nas


Studio180stopni to kameralne miejsce do treningu personalnego w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Miejsce, w którym pracujemy z klientami idywidualnie, dbamy o wysoką jakość świadczonych usług, jesteśmy nastawieni na realizację Twoich celów. Będziemy Cię motywować, uczyć jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, jak się prawidłowo odżywiać oraz chronić przed kontuzjami.

Dzięki bezpośredniej współpracy z trenerem możesz cieszyć się znacznie szybszymi efektami, poczuciem bezpieczeństwa na treningu oraz miłą atmosferą bez zbędnych tłumów. Niezależnie od tego czy chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów, czy może nabrać masy mięśniowej, a może po prostu chcesz się poruszać dla zdrowia ułożymy odpowiednio dobrany plan treningowy i żywieniowy. Udzielimy wszelkich potrzebnych wskazówek i razem osiągniemy Twój sukces. Założycielem studia jest Artur Cichecki doświadczony trener,doradca żywieniowy, który od ponad 6 lat pracuje z ludźmi.

ZAPRASZAMY

TRENINGI PERSONALNE, SZKOLENIA DLA OSÓB PRYWATNYCH I FIRM, KOMPLEKSOWA OPIEKA W ZAKRESIE ŻYWIENIA WSPÓLNIE Z KATERINGIEM BONAFIT.PL ORAZ SUPLEMENTACJI Z VITAMINSHOP PIOTRKÓW